Süper2 FM
Pop


Karnaval’in süphesiz son yillarda radyo dinleme adina yaptigi yenilikleri ve icraatlar süphesiz canli radyo dalina yeni bir soluk getirmistir. Çatisi altinda günümüzün en popüler radyolarini barindiran kurulus, yine yeni bir radyo kanali ile karsimiza çikmaktadir. ” Süper 2 Fm ” Daha az reklam daha çok müzik slogani ile yayin hayatina adim atan radyo simdilik internet üzerinden online yayin yapmaktadir.

Radyo kanalinin içerigini 90’lardan günümüze kadar popüler olmus tüm sarkilar olusturmaktadir. Radyo genis arsivi ile dinleyenlerini geçmis yillara götürecek ve süphesiz yüzlerinde küçükde olsa bir tebessüm biraktiracaktir. Radyo sektörüne hizli bir giris yapan ve kemiklesmis dinleyici kitlesini olusturan karnaval yepyeni bu radyosu ilede süphesiz kisa sürede ses getirecektir. Sizlerde Süper 2 Fm dinleme ayricaligini yasamak istiyorsaniz bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Süper 2 Fm Frekans Bilgileri
Radyo birçok karnaval radyosu gibi simdilik yayin hayatini internet üzerinden sürdürmektedir. Radyo karasal yayina geçtigi takdirde sayfamiz yenilenecektir.

Süper 2 Fm Iletisim Bilgileri
Büyükdere Cad. C.E.M. Is Merkezi No:23/4 Sisli/Istanbul Türkiye
TELEFON:
+90 212 368 62 00
BIZE ULASMAK IÇIN:
iletisim@karnaval.com
REKLAM IÇIN:
reklam@karnaval.com
Süper 2 Fm’e yukaridaki bilgilerden ulasabilir, sitemiz üzerinden de online olarak dinleyebilirsiniz.

Süper2 FM
5 (100%) 3 votes

Yorumlar

Pop Kategorisindeki Diğer Radyolar

Mobil Uygulamamız
Google Play Store - Android Radyo Uygulamamız

İstatistikler

1008
Radyo
87249
Dinlenme
15
Kategori