Joy TürK FM
Pop


Türkiye’mizin en iyi radyolarindan olan Joy Türk, günümüzde slow ve pop müzik sevenlerin tercih ettigi en iyi radyolarin basinda gelmektedir. 1 Agustos 2003 yilinda kurulmus olan bu radyo, ayni zamanda Türkiye’nin ilk Türkçe slow müzik yayinlari yapan özel radyo unvanina da sahiptir. Gündelik yasantimizda karsimiza çikacak tüm slow, pop ve son zamanlarda eklenen rock yayinlariyla birlikte, popüler olan ve piyasada yer bulmus tüm müziklere kolaylikla ulasmamizi saglayan radyo istasyonu Joy Türk FM, Istanbul üzerinden 89.0 frekansiyla yayin yapmasiyla birlikte, Türkiye’nin 81 iline farkli frekanslardan canli yayin yapmaktadir.

Ilk olarak Lokum FM yerine kurulmus olan Joy Türk FM, 15 Mart 2011 yilinda, kardes radyo olarak adlandirilan Radyo Mydonose’a ait olan frekanslari kullanmaya baslamasiyla birlikte, tüm Türkiye’de kesintisiz canli yayin keyfi sunmayi planlamaktadir. Ayrica Karnaval Media Group’a ait bir kanal olmasi sebebiyle de Karnaval yayin platformu üzerinden de ulasilmasi kolay olan ve keyifli yayinlara sahne olan bir fm bandi olarak bilinmektedir.

radyo joy türk dinle

Joy Türk’ün en bilinen programlari arasinda olan Joy Türk Akustik, haftanin belli günlerinde belirlenen sarkicilarla canli akustik performanslari içerdigi, kendi ekipmanlari ve stüdyolari sayesinde de profesyonel bir isleyis saglamasiyla, radyoculugu farkli bir boyuta tasimaktadir. ‘Aski Hisset’ sloganiyla yillarca kulagimizda olan 89.0 Joy Türk FM, son yillara kadar sadece pop ve slow yayinlari yapip, tek bir jingle ile ilerlemis olsa da, günümüzde 3 farkli jingle ile siradaki parçayla ilgili bilgiler vermektedir. ‘Türkçe Pop’un En Iyisi’, ‘Türkçe Slow’un En Iyisi’ ve son olarak ‘Türkçe Rock’in En Iyisi’ jinglelari sayesinde, dinleyicilere farkli bir hava ve keyif sunmaktadir.

Gözümüze çarpan özelliklerinden birisi de, deneyimli yayincilarinin, çalmakta olan veya çalacak tüm parçalarla ilgili, parçalardan ziyade gruplar veya sarkicilarla ilgili detaylari, önceleri yapilmis röportajlari veya konusmalarindan esinlenerek önemli noktalara deginerek, parçanin amacini ve önemini dinleyenlere sunmalaridir. Modern Sabahlar, Joy Türk Akustik gibi degisik programlarin yani sira, haber bültenleri veya gündemden haberler gibi degisik haber programlarina ve müzige dair her seye ulasmanizi saglayan Joy Türk, Türkiye’nin en fazla dinlenen radyolari arasindaki yerini koruyup, en kaliteli yayin anlayisini saglamaktadir.
Joy Türk Fm dinle. Joy Türk Fm canli dinle
2004 Yilinda Joy Türk ismiyle ve Türkiye’nin ilk Türkçe slow müzik radyosu olma özelligi ile çok kisa bir sürede yalnizca Istanbul da yayin yapmasina ragmen adini çok genis kitlelere duyurdu ve sektörde önemli bir yer edindi. Uzun yillar Türk müziginin en önemli sarkilarini en yeni mobil dinle teknolojileriyle ve kaliteyle size iletmeyi hedefleyen Joy Turk sayenizde tarzinda bir numara olmaya devam ediyor.

Kullanisli bir alt yapiya ve kullanici ara yüzüne sahip olan Karnaval uygulamasi sayesinde mobil dinleme cihazlarindan, dünyanin her yerinden dinlenmesi için ise, internet üzerinden web sitesi sayesinde tablet ve cep telefonlari ile kolaylikla ulasilabilen bir frekans olmasiyla bilinen Radyo Joy Türk FM, Türkiye’deki en popüler sarkilara yer verip, en kaliteli yayinlari yapmayi amaç edinmistir. Ayrica kaçirdiginiz yayinlari da yine Karnaval uygulamasi veya sitesi üzerinden ulasabilmeniz için kayitlarin bulundugu, tamamen seffaf bir yayincilik anlayisiyla da mükemmel bir ortamin olusturuldugu profesyonel radyoculugun en iyileri arasinda olan Joy Türk dinle ile farkli hiçbir seye ihtiyaç duymadan gününüzü geçirebilirsiniz. En kaliteli müzikler ve canli yayinlar için tercih edeceginiz Joy Türk dinle opsiyonlari sizleri bekliyor.

Joy TürK FM
5 (100%) 3 votes

Yorumlar

Pop Kategorisindeki Diğer Radyolar

Mobil Uygulamamız
Google Play Store - Android Radyo Uygulamamız

İstatistikler

1008
Radyo
87266
Dinlenme
15
Kategori