Alem FM 89.2
Pop


19 Ocak 1994'te dinleyicilerine ilk kez “merhaba” diyen ALEM FM, Türkiye'nin ilk özel radyolarindan biri olmasinin yanisira, erisimi en yüksek özel radyolarin basinda gelmektedir. Istanbul basta Marmara Bölgesi'nde 89.2, çogunlugu 89.3 frekansindan olmak üzere 50 ana merkezden tüm Türkiye'ye yayin yapmaktadir.

Türk pop müziginde öncü bir rol üstlenen, genis kitlelere hitap eden ALEM FM’de program içerikleri genis bir yelpazede çesitlilik göstermektedir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmani yerinden yayin yapma olanagi saglayan canli yayin araçlariyla ALEM FM, merkez stüdyo kosullarini dünyanin her yerinde olusturarak yeryüzünün pek çok farkli ülkesinden canli yayinlar gerçeklestirmektedir. 

ALEM FM'i Digiturk 401. Kanal, uydu alicilari, www.alemfm.com internet sitesi ve mobil cihaz uygulamalari üzerinden dinleyebilirsiniz.

Deneyimli radyoculariyla, birbirinden dinamik, eglenceli ve samimi programlarin adresi haline gelen ALEM FM, yayin hayati boyunca gerek dinleyiciler gerekse bagimsiz dernek ve kuruluslar tarafindan sayisiz ödüle layik görülmüstür.

Amacimiz ilginize layik olmayi sürdürmektir ayrica hafta içi her gün her saat basi haber, spor, borsa, hava ve yol durumu Alem FM'de!

Iletisim Bilgileri

EGEMEN GENEL YAYIN YÖNETMENI

SIBEL TOPRAK
sibel.toprak@alemfm.com  
 
MÜZIK DIREKTÖRÜ
HILAL ÖZGANI
hilal.ozgani@alemfm.com
 
KURUMSAL PAZARLAMA MÜDÜRÜ
SELIN SIRER
selin.sirer@turkmedya.com.tr
 
TEKNIK MÜDÜR
ERDAL YAYLA
erdal.yayla@turkmedya.com.tr
 
SORUMLU MÜDÜR  
BAHADIR SARAÇGIL
Alem FM 89.2
5 (100%) 3 votes

Yorumlar

Pop Kategorisindeki Diğer Radyolar

Mobil Uygulamamız
Google Play Store - Android Radyo Uygulamamız

İstatistikler

1008
Radyo
87250
Dinlenme
15
Kategori